אופן השימוש

כיצד להשתמש בתערובת אדמה טובה

התערובת הייחודית פעילה אך ורק לאחר שתבוא במגע עם חומר ביולוגי כגון חומוס תולעים או גוואנו ואפילו קומפוסט, או לחילופין יש להוסיף למי ההשקיה נוזל\דשן ביולוגי העשיר בפעילות בקטריאלית ואנזמתית.

יש לערבב את החומר הביולוגי יחד עם המצע על מנת ליצור את תגובת השרשת ש"תפעיל" את התערובת .
הפעילות מספקת בשחרור מבוקר את כל צורכי הגידול של הצמח, ללא חוסרים ו/או עודפים של חומרי הזנה. הפירוק ההדרגתי של חומרי ההזנה מעודד צמיחה מוגברת וגידול בתנובה ככל שהצמח גדל בתוך התערובת. מתאים בעיקר לצמחים עונתיים.

כיוון שחומרי ההזנה אורגניים לחלוטין, אין צורך להעביר את היבול שום תהליך לפני ו/או אחרי הקטיף – היבול נקי מרעלים, ממתכות כבדות וממינרלים המשפיעים על הטעם!
המוצר פותח מתוך שאיפתנו לספק מענה איכותי, נגיש ומשתלם, הן לשוק המתפתח של חקלאות אורגנית "ביתית" והן לחקלאות התעשייתית.

אקווהפוניק

אקווהפוניק עשוי מתערובת חומרים אורגניים שבסיסה הוא מערכת אקווהפונית והומוס תולעים עשיר בחומרי הזנה ובפעילות אנזימטית ובקטריאלית ענפה. כמו כן מכיל המוצר ויטמינים צמחיים, הורמוני גדילה טבעיים ומיקרואורגניזמים מועילים, ובכך מסייע ל"התנעת" תהליך ההתפתחות והגדילה ולהגברת זמינות המינרלים בשבוע הראשון. בזכות תכונות אלו, תאי השורש עוברים תהליך של התארכות וצמיחה מוגברת. כל זאת, ללא צורך בתוספות, בדשנים או בטיפולים מורכבים.

המוצר אידאלי לשימוש במקומות כגון: בנייני משרדים, מלונות וסביבה אורבנית צפופה. הוא מאפשר תחזוקה קלה ומונע צורך במשימות תחזוקה קבועות ומורכבות, כגון הכנת תערובות דישון מיוחדות לכל גידול בנפרד, רכישה ותחזוקה של ציוד מקצועי למדידת הערכים השונים בתערובות דשן וכמובן אחסון דשנים רעילים לצורך שימוש שוטף. למעשה, השימוש באדמה טובה אינו דורש גנן או איש מקצוע, כלל. כמו כן, המוצר בטוח לחלוטין לשימוש, כיוון שאינו מכיל כל תוסף סינתטי, מתכות כבדות או חומרים רעילים.