אפיק רמות

הוד השרון

אפיק-"דורבן תכנון ובניה" נוסדה בשנת 1987 ע"י דרור הירש ובגילגולה הראשון היתה חברה לתכנון וביצוע עבודות בניה. בשנת 1989 הקמנו את החנות בתלפיות ירושלים.

המטרה שעמדה לעינינו היתה החדרת גינון מכוון ומקצועי לירושלים,בתקופה ההיא הטיפטוף היה חדש למדי ומחשבי השקיה הותקנו רק בגינות של בעלי אמצעים.

"הקידמה" התבטאה בדר"כ ב-קוצב מים מכאני וצינור גומי "דו פיה".

לאורך שנים הצלחנו לקדם אצל לקוחותינו את נושא הגינון ושינוי דפוסי חשיבה כגון:דישון דשא בזבל פרות או קומפוסט ומעבר לדשניים איטיי תמס,או מסיסים,תלוי בסוג הצמח.
לאחרונה רכשנו את חב` "רמות-מערכות גינון והשקיה" בעלת המוניטין והניסיון בן למעלה מ-55 שנה,חלק מעובדייה הוותיקים ממשיכים עימנו.

"אפיק-רמות" משתפות פעולה ומשווקות את מיטב מוצרי הגינון ההשקיה והמיכון של החברות המובילות בעולם ונותנת שירות טכני ע"י מכונאים מהטובים ביותר בתחום.

ל-"אפיק-רמות" יש צוותי עבודות גינון מקצועיים המורכבים מחבר'ה מסורים , בעלי יכולת ביצוע גבוהה מאוד ועמידה בדרישות קפדניות ביותר.
כמו כן אנו מספקים תמורת תשלום סמלי חוות דעת וייעוץ מקצועיות של אגרונומים ומומחי השקיה.

בחנות החדשה ניתן דגש מיוחד על הלקוח הפרטי,עיקר התובנה יהיה בהעברת מקסימום אינפורמציה בנסיון "למקצע" את הלקוח הפרטי,זה שמוכן להשקיע מעט זמן איכות משפחתי ולבנות את מערכת ההשקיה בעצמו, או להקים את המדשאה במו ידיו,הידע העצום שרכשנו במרוצת השנים בשתי החנויות כולו לרשותך הלקוח ו-בחינם.

אפיק רמות
טל': 09-7406888