משתלת ניירובי

אזור התעשיה שילת

משתלת ניירובי היא חוויה מושלמת לאוהבי הגינון, עיצוב וטיפוח הגינה. המשתלה מהווה מרכז חוויתי בו מוזמנים המבקרים אל תוך עולם הצומח והחי ומציעה שלל אפשרויות לפנאי ולרוגע כולל סיור בחממת סחלבים יפייפיה.

במשתלה מגוון רחב של צמחים המחולקים במקצועיות ונוחות לפי אפיונים שונים: צמחי בית, צמחי גן, עצי נוי ועצי פרי. השיטוט במקום נעים, הפריטים והצמחים מסודרים להפליא ומגוון מזרקות המים הפזורות סביב הופכות את חווית הקנייה לנעימה ביותר.

המשתלה מציעה קשת רחבה של מוצרים לגינה,למרפסת ולבית, מבחר עצום ומגוון של כדים, כך שלמעשה ניתן למצוא הכול - צמחים, אדמה,אבנים מיוחדות, חיפויי קרקע, השקיה, דישון, דגי נוי,אביזרי גינון ועוד במקום אחד ובמחירים אטרקטיביים.
כך לדוגמא אחד המוצרים החדשים והמעניינים במקום הוא תחנה מטרולוגית איכותית.

במשתלה מעניקים ללקוחות שירות וייעוץ מקצועי על הקמה ותחזוקה נכונה של גינות על פי תפיסה שגינה צריכה להיות יפה, שימושית, קלה לתחזוק וחסכונית במים ככל הניתן. בכדי להשיג מטרה זו נבדקים מספר רב של פרמטרים כגון: גודל הגינה, אזור אקלימי, סוג אדמה, תאורה, פוקציונליות, צבע, גובה, נוף מדורג וכדומה.

בשנים האחרונות, הקימה המשתלה גינות רבות, באזור מודיעין, שוהם, רחובות, נס ציונה, ירושלים ועוד.כל גינה שונה מרעותה, בחלק מן הגינות שלובו אלמנטים דוממים (סלעים, כדים), אלמנטים של מים ואף דשא סינטטי. גם בתחום הגינות מציעה ניירובי מחירים אטרקטיביים.

אז אם ברצונכם לרענן את הגינה, לברר או להתייעץ ניתן להגיע עם כל שאלה או בעיה ולקבל מענה מאנשי מקצוע במקום, מומלץ אפילו להביא דוגמא בשקית/מיכל (סגור כמובן) מהבעיה למשתלה לצורך אבחון.

משתלת ניירובי
טלפון: 08-9747877
www.nairobi.co.il