סדרת BOUNTY


דשנים נוזליים למערכות הידרופוניות, מצעי שתילה ללא אדמה (COCO) ועציצים
* יעיל מאד בתערובות גן ובאדמה מכל הסוגים!
סדרת באונטי (BOUNTY) המשווקת על ידי זלמנסון דשנים היא סדרת דשנים נוזליים באיכות מעולה, המיוצרת על ידי המפעלים המובילים בישראל. מוצרי הסדרה תוכננו למערכות הידרופוניות ולמצעי שתילה ללא אדמה (כגון קוקוס, פרלייט וכיו"ב) ויעילים מאוד באדמה מכל הסוגים.
 
הדשנים בסדרת "באונטי" הם מהאיכותיים והיוקרתיים ביותר בישראל ובעולם, ומציגים היטב מדוע מדינת ישראל נחשבת כמובילה בעולם בתחום הטכנולוגיה החקלאית המתקדמת ובייצור דשנים. כולם מיוצרים מחומרי גלם מובחרים, בתהליכים מתקדמים, תוך שמירה על כל התקנים וביצוע בקרת איכות דקדקנית.

מוצרי הסדרה משווקים באזורים רבים בעולם, ביניהם: יפן, צפון אמריקה והאיחוד האירופי. כל הדשנים בסדרה נבדקו על ידי הרשויות המתאימות ועל ידי מעבדות מובילות בתחום. קבצי בטיחות ( S.D.S ) רשמיים נמצאים באתר החברה.

שפע האפשרויות של באונטי

  • סדרת באונטי כוללת 9 סוגי דשנים, בהם ניתן להשתמש בכל קומבינציה אפשרית, כולל בשילוב עם דשנים אחרים, או כל סוג בנפרד.
  • הדשנים השונים פותחו כדי לספק את כל צורכי הצמח, לאורך כל שלבי חייו, בין אם מדובר בעצים, שיחים, ירקות, פירות, או צמחים אחרים.
  • הדשנים מתאימים לגידולי פנים, גידולי חוץ וגידולי חממה.
  • הדשנים פותחו במיוחד למערכות הידרופוניות ולמצע מנותק, אך יעילים במיוחד גם בתערובות גן ובאדמה מכל הסוגים.
  • הדשנים מתאימים למערכות השקיה ו / או להשקיה ידנית.
  • כל הדשנים בסדרה אינם מכילים כלור ומתאימים גם לגידולים עדינים.

סוד השפע של באונטי

כל הדשנים של סדרת באונטי נמצאים בשימוש קבוע על ידי חקלאים מקצועיים, כדי להפיק יבול מרבי בגידולים אינטנסיביים למטרות מסחריות – גידול פירות, ירקות, פרחים, עשבי תבלין, צמחים המשמשים לרפואה ועוד.
עד היום ה'סוד' של שימוש בחומרים אלו היה ידוע אך ורק לחקלאים מקצועיים, כיוון שניתן היה לרכוש אותם אך ורק בכמויות של טון ומעלה בעלויות גבוהות מאד.
לאחר מחקר ממושך, שכלל ניסויים, ייעוץ אגרונומי וייעוץ עם מומחים לאיכות הסביבה, זלמנסון דשנים, בחרה בדשנים המרכיבים סדרה זו כמתאימים ביותר.
כמו כן, בעקבות המחקר, פיתחה חברת זלמנסון דשנים נוסחה ייחודית, אשר מעשירה חלק מהדשנים ברכיבים המעודדים השרשה, צימוח והפקת פרי מוגברים.
על מנת לחשוף את הסוד ולהנגיש את הדשנים הללו לציבור הרחב, זלמנסון דשנים פנתה לחברות מובילות בשוק המקומי והבינלאומי, ובנתה את ה'גשר' שיאפשר לכל גנן ביתי ומקצועי להשתמש בדשנים איכותיים אלו.
הסדרה מכילה דשנים לא מדוללים המגיעים באותה איכות בה משתמשים בחקלאות המקצועית. 

לרכישת המוצרים אונליין!