אודות

זלמנסון דשנים מתמחה בחקלאות עירונית ושמה לה למטרה לאפשר למשתמש הביתי ליהנות מן השורה הראשונה של הטכנולוגיות הקיימות בחקלאות המתקדמת, תוך שמירה על עקרונות הקיימות והשמירה על הסביבה, וזאת במחירים שווים לכל נפש.

הדשנים אותם משווקת החברה מתאימים לגינות פרטיות, מרפסות וגגות, למערכות הידרופוניות, מצעים מנותקים (קוקוס , פרלייט ועוד), ולאדמה, לגננים המתמחים בגידולי פנים (INDOOR), גננים חובבים, גננים מקצועיים, קבלני נוף, רשויות מקומיות וגנים ציבוריים.


לרכישת המוצרים אונליין!


החברה – כחול-לבן, המוניטין – חובק העולם

משפחת זלמנסון, על ענפיה, עוסקת בחקלאות בארץ ישראל קרוב ל-100 שנה. בזכות מחקר ממושך, הכולל ניסויים וייעוץ אגרונומי, ייעוץ ע"י ד"ר לכימיה וצוות מומחים לאיכות הסביבה ובטיחות המוצר, הפכה זלמנסון דשנים לשם דבר בשוק המקומי והבינלאומי, ואף נודעה בפיתוח מוצרים חדשניים, כגון דשנים ותוספים לגינון ולחקלאות, סינתטיים ואורגניים כאחד.

כחברה כחול-לבן שרכשה לעצמה מקום בזירה הבינלאומית מוצרי החברה מיוצרים במקביל על ידי חברות מובילות במדינה ובעולם, על פי הנחיות זלמנסון דשנים. לא לחינם נבחרו מוצרי החברה בתור המתאימים והאיכותיים ביותר לשימוש, על ידי גננים חובבים ומקצועיים, וחקלאים מבין כל הדשנים שנבחנו.

המהפכה האורגנית של זלמנסון דשנים

חברת זלמנסון דשנים מספקת בין השאר דשנים ותוספים אורגניים מחומרים טבעיים בלבד! בימים אלו המוצרים נמצאים בהליכים מתקדמים להנפקת "תו התקן האורגני". מוצרים אלו יעילים במיוחד ומהווים חידוש דרמטי בהיותם אורגניים, אך בעלי תוצאות המקבילות למרבית הדשנים הסינתטיים הקיימים בשוק.

אם לא די בכך, אנו מספקים גם תערובות מצע שתילה בפיתוח ייחודי הכולל הרכב דשנים מאוזן לטווח ארוך, כגון סדרת "אדמה טובה" – סדרה של שלושה מצעי שתילה אורגניים, בעלי תכונות של דשן בשחרור מבוקר: עודד, בלהה ועוצמה.

המוצרים שלנו

מוצרי זלמנסון דשנים פותחו במיוחד על ידי החברה, מתוך שאיפה להביא את בשורת מוצרי האיכות המקצועיים המוכרים מעולם החקלאות אל תוך עולמם של קבלני הנוף, הגננים המקצועיים והגנים החובבים, כאחד.
ניתן למצוא את סדרות הדשנים של החברה במגוון מקומות, ביניהם גינות פרטיות, גינות מרפסת וגג, גידולי פנים ועוד.
כמו כן, מתאימים הדשנים למערכות הידרופוניות, למצע מנותק ולסוגי האדמה השונים.

לרכישת המוצרים אונליין!

צרו קשר

שאלות בנוגע לשימוש במוצרינו ו כל דעה או תגובה העולה על דעתכם... אנחנו בחברת "זלמנסון דשנים" שמחים לעזור.

כתובת: משה שרת 11, הוד השרון

טלפון ליצירת קשר: 052-521-2488

תמיכה בטלגרם : https://t.me/zalmansonfertilizers

שאלות? פנו אלינו

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים